دوشنبه ١١ مهر ١٤٠١ - 
1 2
 
منو اصلی
 
صفحه اصلي > نمایش اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

بدرقه کاروان اعزامی دانشجویان به المپیاد ورزشی/ورزش؛ ضرورتی اجتناب ناپذیر در دوران دانشجویی است

رییس دانشگاه ورزش را ضرورتی اجتناب ناپذیر در دوران دانشجویی برشمرد و دانشجویان اعزامی به چهاردهمین المپیاد ورزشی را سفرای فرهنگی دانشگاه عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت تربیت بدنی دانشگاه - به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی، مراسم بدرقه کاروان ورزشی اعزامی دانشگاه به چهاردهمین المپیاد ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه های علوم پزشکی کشور یادواره شهدای سلامت با حضور رییس دانشگاه، معاون دانشجویی و فرهنگی و جمعی از مسئولان عصر یکشنبه ششم شهریورماه در سالن ورزشی آیدین نیکخواه بهرامی برگزار شد.

دکتر زالی رییس دانشگاه در این مراسم ضمن تقدیر از تلاش های تمامی دست اندرکاران و همکاران حوزه دانشجویی برای آماده سازی تیم اعزامی دانشگاه ابراز امیدواری کرد که شاهد توفیقات این دانشجویان در المپیاد ورزشی امسال باشیم.

وی موفقیت‌های ورزشی را یکی از شاخص های مهم در دانشگاه ها در عرصه جهانی برشمرد که در کنار دستاوردهای علمی، آموزشی و پژوهشی جایگاه بسیار ارزنده ای دارد و قهرمانی در ورزش را از افتخارات یک دانشگاه در عرصه بین الملی برشمرد.
رییس دانشگاه با اشاره به سختی کار در حوزه سلامت و علوم پزشکی تاکید کرد: ارایه دهندگان خدمت در عرصه سلامت باید از توان جسمی خوبی برخوردار باشند و ورزش دانشجویی بستر مناسبی را برای توانمندسازی جسمی و ایجاد نشاط و پویایی در آن ها فراهم می آورد.
ورزش؛ ضرورتی اجتناب ناپذیر در دوران دانشجویی
وی ورزش در دوران دانشجویی را یک ضرورت اجتناب ناپذیر برای تمامی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی عنوان کرد.

ترویج فرهنگ ورزش در خوابگاه ها و سایر فضاهای دانشگاه، رشد کمی دانشجویان ورزشکار، تداوم برنامه ریزی منظم و پایدار ورزشی برای دانشجویان، تقویت ورزش همگانی در دانشجویان، تشویق دانشجویان به تلاش در حوزه ورزش قهرمانی از دیگر توصیه های دکتر زالی در این مراسم بود.
دکتر زالی اظهار امیدواری کرد که تیم اعزامی دانشجویان دانشگاه با طراوت و نشاط و سختکوشی در این رقابت ها بدرخشند و سربلند باشند و شاهد قهرمانی آنان باشیم.
رییس دانشگاه خطاب به دانشجویان گفت: شما عزیزان سفرای فرهنگی این دانشگاه هستید بنابراین همان طور که سالیان گذشته تیم این دانشگاه از نظر اخلاق حرفه ای، ورزشی و رعایت ضوابط زبانزد بود شما نیز افتخارآفرینی کنید و به عنوان نمایندگان این دانشگاه در این دوره از رقابت ها بدرخشید.
دکتر زالی در خاتمه سخنان خود از معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، مدیریت تربیت بدنی، اعضای تیم اعزامی و تمامی دست اندرکاران آماده سازی این تیم تقدیر کرد.
حضور دانشجویان نخبه دانشگاه در عرصه ورزشی ارزنده است.
دکتر اسماعیلی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه نیز در این مراسم ضمن تقدیر از تمامی دست اندرکاران آماده سازی تیم‌های ورزشی برای آنان آرزوی توفیق کرد.

وی با اشاره به حضور دانشجویان نخبه در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: شرکت و حضور شما عزیزان که از نظر علمی و پژوهشی برجسته هستید در عرصه ورزشی نیز بسیار ارزشمند است.
دکتر اسماعیلی ضمن تقدیر از تلاش های دانشجویان و مربی ها و سرپرستان تیم و مدیریت تربیت بدنی و تمامی همکاران حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی برای دانشجویان اعزامی آرزوی توفیق کرد.
دکتر رستمی نژاد مدیر تربیت بدنی دانشگاه نیز در این مراسم ضمن ارایه گزارشی گفت: کاروان اعزامی دانشگاه متشکل از ۴۵ نفر است که در هشت رشته ورزشی تنیس روی میز، تیراندازی، شنا، کاراته، تکواندو، دو میدانی، بدمینتون و شطرنج و تمامی تیم ها به همراه مربی در مسابقات شرکت خواهند کرد.

 

وی در ادامه به بیان توضیحاتی درخصوص روند آماده سازی تیم های و دانشجویان و اقدامات صورت گرفته برای این دوره از المپیاد پرداخت.

به گفته وی کاروان ورزشی دانشگاه روز سه شنبه هشتم شهریورماه عازم شرکت در این مسابقات می شوند و مدیر تربیت بدنی دانشگاه در خاتمه سخنان خود برای دانشجویان ورزشکار دانشگاه آرزوی سلامتی و موفقیت همراه با مدال های رنگارنگ کرد و اظهار امیدواری کرد که با حضور این عزیزان بار دیگر در المپیاد قهرمانی پرچم دانشگاه برافراشته شود.

 

براساس این گزارش در حاشیه این مراسم معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه و مدیریت تربیت بدنی از نزدیک با تیم های مختلف گفت و گو کرده و نظرات آنان را جویا شدند و یکی از دانشجویان ورزشکار نیز ضمن بیان سخنانی به ارایه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند و از مسئولان دانشگاه و تمامی دست اندرکاران آماده سازی تیم ها تقدیر کردند.

 


١٢:١٢ - دوشنبه ٧ شهريور ١٤٠١    /    عدد : ١٢٠٤٢٥    /    تعداد نمایش : ١٥خروج
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی-دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

تلفن : - 021
ست الکترونیک :
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.