دوشنبه ١١ مهر ١٤٠١ - 
1 2
 
منو اصلی
 
صفحه اصلي > نمایش اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

پیام تبریک دکتر محمود خدادوست برای کسب موفقیت های ورزشی

دکتر محمود خدادوست معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه با ارسال پیامی ضمن تبریک و تهنیت این موفقیت به دکتر سمیه اسماعیلی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه کسب این توفیقات را حاکی از جایگاه و اهمیت جدی ورزش در میان دانشجویان دانشگاه دانست.

به گزارش روابط عمومی مدیریت تربیت بدنی دانشگاه به نقل از روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه به دنبال توفیقات و افتخارات ورزشی کسب شده اخیر توسط تیم دانشجویی در چهاردهمین المپیاد ورزشهای قهرمانی دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور، دکتر محمود خدادوست معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه با ارسال پیامی ضمن تبریک و تهنیت این موفقیت به دکتر سمیه اسماعیلی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه کسب این توفیقات را حاکی از جایگاه و اهمیت جدی ورزش در میان دانشجویان دانشگاه دانست. دکتر محمود خدادوست در این پیام اظهار امیدواری نمود با استمرار حمایت ها و مساعدت های ریاست محترم دانشگاه، رشد و بالندگی روز افزون فعالیت های ورزشی در سطح دانشگاه کماکان ادامه می یابد.

متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بر کسی پوشیده نیست که همواره موفقیت دانشجویان عزیز دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در عرصه های کشوری و فتح قله های افتخار سبب فخر و مباهات مجموعه دانشگاه بوده است.

این بار موفقیت دانشجویان پسر در کسب مقام ارزشمند و والای نایب قهرمانی چهاردهمین المپیاد ورزشی قهرمانی دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور چون همیشه نشان از حمایت های بی بدیل معاون فرهیخته دانشجویی و فرهنگی دارد که  تلاش های بی شائبه مدیر محترم تربیت بدنی به اتفاق جمعی از کارشناسان را رقم زده است و این امر موجب شده است تا جایگاه و اهمیت جدی ورزش در فعالیت های روزمره دانشجویان دانشگاه نهادینه شود.

اینجانب به عنوان عضوی از خانواده دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از کوشش های شایسته و تلاش های غیرتمندانه دانشجویان پسر دانشگاه که با طنین شعار پرشور: "تیم علوم پزشکی فقط شهید بهشتی" در شهریور ماه سال جاری موفق به کسب عنوان ارزشمند نایب قهرمانی چهاردهمین المپیاد ورزشی قهرمانی دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور شده اند؛ تقدیر و تشکر می کنم و این موفقیت را به جامعه بزرگ دانشگاه تبریک و تهنیت می گویم. رجاء واثق دارم با استمرار حمایت ها و مساعدت های استاد ارجمند جناب آقای دکتر زالی ریاست محترم دانشگاه، کماکان شاهد رشد و بالندگی روز افزون دانشجویان در عرصه فعالیت های ورزشی می باشیم. انشاالله

و من الله التوفیق

دکتر محمود خدادوست

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه


١١:٣١ - شنبه ١٩ شهريور ١٤٠١    /    عدد : ١٢٠٥٩٥    /    تعداد نمایش : ١٣خروج
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی-دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

تلفن : - 021
ست الکترونیک :
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.